portal osiedli, dzielnic i miast

Swarzędz Rezydencja Zalasewo - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » DEKORAMA Karnisze Rolety -BEZPŁATNY POMIAR I MONTAŻ
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

DEKORAMA Karnisze Rolety -BEZPŁATNY POMIAR I MONTAŻ

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
dekorama 
   

Początkujacy


Wiek: 44
Dołączył: Pon Sty 12, 2015 11:16
Posty: 7
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 20:31    Temat postu: DEKORAMA Karnisze Rolety -BEZPŁATNY POMIAR I MONTAŻ

Szanowni Mieszkańcy,
W naszej ofercie m.in. znajdą Państwo:

- rolety standardowe, rolety dzień/noc
- rolety rzymskie, zasłony, firany
- wertikale, system panel track
- żaluzje plisowane
- żaluzje aluminiowe i drewniane
- karnisze galwanizowane
- karnisze drewniane
- karnisze mosiężne i stalowe
- szyny sufitowe
- karnisze gięte
Zapewniamy produkty o najwyższej jakości, konkurencyjne ceny, bezpłatne pomiary, montaż oraz fachowe doradztwo.

W Swarzędzu posiadamy punkt handlowo-usługowy
Dekorama Karnisze Rolety przy

ul. Poznańskiej 6 w Centrum Handlowym ETC Swarzędz

Salon jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 21

oraz w niedzielę w godzinach od 11 do 20.
bezpłatny pomiar można umówić pod nr telefonu 500 471 098



dekorama .gif

dekorama .gif


betiboj 
   

Początkujacy


Wiek: 49
Dołączył: Sob Mar 07, 2015 15:05
Posty: 6
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 15:58    Temat postu: Re: DEKORAMA Karnisze Rolety -BEZPŁATNY POMIAR I MONTAŻ

Jak byłam na zakupach w ETC to widziałam ten lokal wejście od parkingu tuż przy salonie PLUSA. Rolety mają ładny neon. Czy ktoś ma już rolety z tej firmy? Ładnie je robią? Faktycznie ten pomiar i montaż jest bezpłatny? Prosze o info Smile
betiboj 
   

Początkujacy


Wiek: 49
Dołączył: Sob Mar 07, 2015 15:05
Posty: 6
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 22:47    Temat postu: Re: DEKORAMA Karnisze Rolety -BEZPŁATNY POMIAR I MONTAŻ

Już wiem zamówiłam ten pomiar Smile faktycznie za free Smile Nawet udało się na drugi dzień po telefonie do salonu przyjechał zmierzył, ja w między czasie wybrałam materiał, wycenił ciut po negocjowałam cenę Smile zrobiłam małą wpłatę i jeszcze przed Świętami będę miała roletki. Napiszę moje wrażenia jak już będę je miała w domu Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama